Reference

Co si víc můžete přát?

Děkujeme za referenci

Když vám přijde do pošty taková reakce, máte pocit, že vše co děláte má smysl.
Přečtěte si a neváhejte se registrovat na našem webu najdisvujsport.cz a my se budeme snažit přijet i k vám.

 

Vážený pane Ševčíku,

dnes jsem byla s rodinou v Chomutově na sportovním odpoledni s Komerční bankou, kde jste dětem i dospělým umožnili vyzkoušet si něco málo ze sportu, kterému se věnujete - ragby. Bylo to úžasné. Je vidět, že to děláte srdcem a že vás to moc baví.
Již jsme byli na několika akcích od Komerční banky pro děti (plavba lodí po Vltavě, návštěva řemeslných dílen Národního divadla, po stopách Karla IV na hradě Točník), kde si děti mohly v různých soutěžích vyzkoušet své dovednosti a něco se naučit. Dnešní sportovní odpoledne s ragby bylo jednoznačně nejlepší. Kluci jsou úplně nadšení. Celé odpoledne o ničem jiném nemluvili. Starší syn Adam (10 let) je zklamaný, že tady po okolí není žádný ragbyový klub, kde by se tomuto krásnému sportu mohl věnovat. Docela mě to překvapilo, protože se již 4 roky věnuje judu a judo byl u něj vždy sport č. 1, i když zkoušel i jiné sporty.

 

 

Ráda bych Vám všem složila velkou poklonu za to, co pro děti, rodiče a hlavně pro ragby děláte.

Manželovi se velmi líbila mikina, jakou jste tam měli na sobě. Chtěla bych poprosit, jestli by bylo možné od Vás koupit tuto mikinu pro manžela a 2 dětské dresy pro kluky, které tam měli zapůjčené (s převahou černé a bílým lvíčkem na prsou). Udělala bych jim tím velkou radost.
Po dnešním odpoledni je jasné, že MDD bude u nás ve znamení ragby. Kluci dostanou balony a tréninkový skládací pytel. "Skládka" je po tréninku ragby bavila ze všech disciplín nejvíce.

Ještě jednou moc děkuji za krásné odpoledne.
Patricie K.

reference.png

Najdi Svůj Sport > Reference